Kombi fiat dukato 4x4

Shitet nga: Kemajl 04 Mar 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi asht shum i mir i ka te gjithja ne rregull asht i ardhur prej zvixrre vllau ma ka prue per pun po nuk po mi nxen krejt haletet e kam regjistrue 03 03 2016 nuk ka shum te kalume nuk jam trektar po pe shes se nuk po me duhet per punen qe e baj une se kurr se kisha shit se ish shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim