Kombi iveco

Shitet nga: faton 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi iveco

posedon clim funksionale

dritare elektrike

regjistrim 10 muj i rigjistruar per her te par ne ks nga zvicrra

nr kont 044976496 vib+38649100629
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim