Kombi t2

Shitet nga: Xhavit 15 Nën 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kombi t2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim