Kombi

Shitet nga: Lulzim 13 Dhj 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ose ndrroj kombin
Kombi eshte ne gjendje perfekte nga motorri eshte shum i mir Vajin po sa te ndrruar , frenat sapo te ndrruar , 4 armatizerat te ndrruar , 4 goma te reja te Dimrit me një fjal Kombi eshte perfekt
Kombi eshte i qlajmruar denim nuk ka dhe perkthimi i kombit bëhet meniher
Çmimi 1500.
Me ndrrim ka tjeter Çmim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim