Man 8 163

Shitet nga: Labinot 25 Mar 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
Shes man 8.163 viti 98 ne gjendje te rregullt,regjistrim deri ne janar 2017.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim