Man ne gjendje te rregullt

Shitet nga: Xxx 17 Nën 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR   12 000 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregullt punon mire gomat e para te reja edhe te mramat i ka te mira kiperi i punon esht i qlajmruar motorrin e ka te ndrru, shum gjendje te mir ma shum informata ne telefon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim