Merceded 308

Shitet nga: Kadria 02 Maj 13:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes 308: ka regjistrim deri ne mujin e 10, eshte ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim