Mercedes 711

Shitet nga: Avduli 11 Nën 09:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamjoni osht shum i mir vitin e ka 1994 regjistrim ka deri nontor 2016 ceraden e ka te re te gjitha i ka ne rregull ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim