Mercedes 313 cdi

Shitet nga: Fehmi 03 Jan 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mërcedes 313 cdi eshte gjdo gjë ne gjendje të rregullt viti i prodhimit 2001 ka librin e servisit qmimi sipas marveshjes
Tel ose Viber
_+377(44)196-657
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim