Mercedes Benz 13.20

Shitet nga: Enis 29 Jan 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamion Mercedes 13.20 viti 88 me regjistrim deri ne muajin 17.04.2016 ne gjendje te mir teknike gumat e mira sanakun e mir pa carad 6 shpejtesi shpejt 6ngadalshme me bllokad pesha mbajtse 7.5 ton,
400340 tkalume me jastaka mbrapa pjesa mbrapa krejt alumin edhe ka kiper te gjihta ne fuknsion ne gjendje teper te mir teknike me te gjitha servisat e kryera shitet per arsye qe nuk na hyn ne pun ... pres blers serioz

ipko 049 280 730
vala 044 648 150
viber +37744648150
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim