Kamion Mercedes-bez 914

Shitet nga: Hasan 27 Pri 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 914
Kamioni osht ne gjedje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim