Kamioneten mercedes 313 me 5 ulse 2001

Shitet nga: Bahri 28 Mar 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
shes kamionete mercedes 313 me 5 ulse 2001 me ta bela te suedise eshte ne gjendje te mire teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim