Shitet kamioni

Shitet nga: Agim 03 Pri 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Sprinter
Kamion mercedes 309
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim