Mercedes Vito

Shitet nga: Riad 13 Pri 15:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Vito
Mercedes Vito Rigjistrim deri 17,06,2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim