Mercedes Sprinter

Shitet nga: Kadri 10 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes Sprinter 211 CDI.
Viti i prodhimit 12.2006
Posedon: Klimë Automatik, AirBag, Centrallë, Kukë, Radio CD, 5 Ulëse (2 të regjistruara), Goma të reja (2015 me C).

Ky çmim ndryshon me ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim