Mercedes VITO 2.2 cdi -99

Shitet nga: as Arsoni 13 Sht 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes ndrroj
vito 1 vit rks
ne xhendje
shum te mir
044633338
049245148
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim