Mercedes atego 8.15

Shitet nga: Mercedes atego 8.15 29 Jan 20:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes atego 8.15
viti i prodhimit 2003
te kaluara 350000
Qmimi simbas marrveshjes
kontakti 045 960 399
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim