Mercedes benz 8.11D

Shitet nga: muhamet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Mercedes benz 8.11D viti 1990 rks i qlajmrun Sanakun 5.20m i gat 2.20m i gjan 220000 km
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim