Prekolic 31 kubik alumin jastaka ne gjendje te mir

Shitet nga: abiti 13 Sht 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
prokolica osht e shlajmrume nuk ka denim osht ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim