Presa

Shitet nga: Berat 14 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes ekcenter prese TG 15 ton shtypje 130 rrahje per minut automatik dhe manual presa osht ne gjendje te rregullt punon mir tavolin levizse motorrin e ka 2 kilovat per me ahum ne tel qmimi 2300 evro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim