Renault Trafic dci100

Shitet nga: FM 05 Gsh 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Renault trafic viti prodhimit 2003 .disel Manuel,klim,gorma te reja verore+dimer. Automjeti asht e rregulluar per pun ndertimtarie
Me Paisje rafta te cilat shihen ne foto.
Mundeni te me kontaktoni ashtu edhe me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim