Rimorkio

Shitet nga: nazi 11 Mar 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
rimorkio shume e pershtatshme per pune dhe sherbime tjera ne gjendje shume te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim