Rimorko per bartje

Shitet nga: Berat 22 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Osht e gjat 4metra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim