Sanaku i aluminit per trupa druri

Shitet nga: Fatmir Kajtazi 19 Jan 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes sanakun-rimorkio prej aluminit e punuar me perforcime per transportin e trupave te drurit, eshte e kompletuar me zingjiret per shtrengim, gjatesia 6m, gjeresi 2.50m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim