Shitet Fiati05-Posa Doganuar dhe Regjistruar

Shitet nga: @@@@ 10 Sht 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 400 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHITET FIATI DTI-DIZELL FUNDE04- IPOSA DOGANUAR DHE REGJISTRUAR'SI DHE NE GJENDJE PRRFEKTE:TE INTERESUARIT MUNDE TEME KONTAJTOJ NEKTA TEL,NR. viber-045 848 945 ipko 049 144 665
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim