Shitet Passati modelo-02-Klim tronik

Shitet nga: &&&& 08 Gsh 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Passati 15,12,01-Vetura eshte eregjistruar dhe siguruar,posedon Klim-Tronik,karrikat me nxemje,Alarm centrall,bord komjuter.Te interesuarit munde te me kontaktoj ne kta tel,nr: viber-044 506-986; ipko 049 144 665.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim