Shitet Rimorkio - sanaku 220cm x 280cm

Shitet nga: Blerim 09 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet sanaku * i rimorkios se WW LT-35 (material alumini) e cila i ka dimenzionet 220cm x 280cm (2.2m x 2.8m).
Per detaje lajmerohuni ne numrat e telefonit 045359399 & 049839139. Presim klient serioz!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim