Shitet Rimorkio

Shitet nga: Ardian 24 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio ne gjendje shume te mire, i sapo ardhur nga jashte rrota te reja shume i ruajtur.
Qmimi i volitshem dhe sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim