Shitet T4 viti 98

Shitet nga: valmir 27 Nën 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 viti 1998 1.9 turbo dizell eshte ne gjendje perfekte qdo gje funksionale me air bag regjistrim deri me 20.08.2016 mund te kontaktoni edhe ne wiber ne nr +37744396370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim