Shitet kamioni

Shitet nga: Shemsi 17 Shk 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës

Viti 1991
190.000 km
Me marrveshje
Mercedez 809 D
Regjistrim deri 11.12.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim