T4- 2.5 -03 me klim

Shitet nga: Mensur 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet t4 viti i prodhimit 2003 motori 2.5 TDI 75kw 102ps ne gjendje shume te mire teknike dhe optike ka goma te reja eshte me klim kombi eshte ne gjendje te shkelqyer bej nderrim me traktor i regjistruar 1 wit regjistrim perhere te pare ne kosove qmimi i arsyeshem. Mund te kontaktoni edhe permes wiberit +37744319487
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim