Teli i rrymes qmimi i volitshum 3000 metra

Shitet nga: Ferki 09 Shk 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet teli rrymes shum pak i perdorur jan 3000 metra 400 kilogram
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim