VW T2 1.9d shum imir i qlajmruar

Shitet nga: Gzim 21 Gsh 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shest2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim