bager

Shitet nga: fatmiri 06 Shk 12:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
eshte ne gjendje shum te mir viti 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim