kerr gume

Shitet nga: albert 01 Mar 18:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kerr gume shum temir ngarko sadush osht shum ifort bon edhe por traktor menxhit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim