kiper 31,5 kubik

Shitet nga: biti 11 Mar 18:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
ne gjendje te rregullt alumin 31.5 kub . boj. ndrrim me te voges 24 kub ose me cerad esht e regjistruar 1 vit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim