mercedes benz 13 17 me kran

Shitet nga: florim 17 Dhj 11:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin mercedes 13 17 me kran v p 91ne gjendje shum te mir 1 vit regjistrim
Viber +386 49197585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim