mercedes

Shitet nga: agim berisha 30 Nën 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet kamionet mercedes 307 motori 2.5 dizell . Osht ne gjendje shum te mirë teknike. Kiper ne te tri anet. Bëj ndrrim me kamion iveco duke ia shtuar nje shum parash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim