opel kombo pikap 1.7 disel

Shitet nga: Faik 29 Jan 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te mir viti i prodhimit 97 japan
Bejm edhe ndrrime
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim