shes rimorkion

Shitet nga: ilmi 24 Qer 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkion ne gjendje te rregullt per me shum informata kontaktoni 044330818
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim