sikip

Shitet nga: hasan 12 Gsh 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Skipi osht shum ne xhendje tmir sine pom po ashtu edhe ne motor boj edhe ndrrim me donje sen si me konveno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim