skip

Shitet nga: hasan 09 Gsh 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 499 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Skipi esht ne xhendje te rregulltte xhitha i fuksionojn ika tri lug te kanaleve
Skipin e ndrroj me naj vetur ose mendonje sen si me konveno
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim