u shit flm merrjep

Shitet nga: Xhevdet 29 Gsh 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Crafter Maxi 2008 me 189 mi km me dogan me sensora ne gjendje shum te mir i ardhur prej Gjermanis. Nr Kontaktues: 044-621-953. 049-292-252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim