u shit flm merrjep

Shitet nga: Xhevdet 28 Gsh 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Crafter ne Klim Pa dogan ne gjendje shum ti mir me 163 Mi km me Goma te Reja i ardhur prej gjermanis.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim