BAGER ESKAVATOR LIEBHER 900

Shitet nga: Kujtim 17 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 600 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina ndërtimi
SHES BAGERIN LIEBHERR 900

MUNDESI EDHE ME NDRRIM

BAGERI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT DHE PUNON SHUM MIR
ESHTE PA UJE, ( ME AJR).

VITI I PRODHIMIT 1985,
PESHA 13 TON

INFO: 049 881 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim