Bager paus 1.6t

Shitet nga: arbnor 14 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina ndërtimi
shes bager 1.6t ne gjendje te rregullt, i doganuar. viti i prodhimit 1994,ore pune 2000, bageri ka 4 korpa 25,37,50 dhe rrafshusen 1m.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim