Bageri per ngarkim e plehrave

Shitet nga: Rrahim 09 Mar 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina ndërtimi
Shitet bageri per ngarkim e plehrave natyrale dhe hapje te kanaleve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim