Shitet bageri FAI-Komatsu

Shitet nga: Nderim 22 Shk 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina ndërtimi
Shitet bageri 11ton ne gjendje perfekte,me hargjime minimale ,bageri ka 3lug ngarkuese,dhe goma rezerv me gjith bandash.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim