U Shit

Shitet nga: Naser 19 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina ndërtimi
Shes maqinen per blloka dhe kocka ka kallupet e bllokav dhe te ogjakve osht funksionale me vebrator tgjitha nrregull Boj ndrrim edhe me blloka per info 044836350
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim