Mercedes MB100 D -93

Shitet nga: Shukri 21 Dhj 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Makina : Makina udhëtimi
Shes kombi Mercedes MB-100 te vitit 1993 ,me ngjyre te bardh , me motorr 2.4 Diesel ne gjendje shum te mir si karaserike dhe motorike , 4 goma te reja M+S ,kombi ka 9+1 ulese ,Regjistrimi ka vlere deri 09-03-2016 , per me shum info kontaktoni ne numrin e telefonit . Qmimi sipas marrveshjes !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim